Napište nám
Po - Ne: 8:00 - 20:00

Plnění a servis klimatizací

Plníme, dezinfikujeme a servisujeme klimatizace všech značek vozidel.

Plnění klimatizace

Nechladí vám klimatizace? Vyřešíme do 30 minut.

Příklad: U vozidla Škoda Fabia II s 500g chladiva je celková cena za plnění včetně 10ml kontrastní látky 1490 Kč.

Od 990 Kč
Nejsme plátci DPH
Objednat se
Práce 390 Kč
Chladivo R134a 1g / 2 Kč
Kontrastní látka 10ml / 99 Kč
Olej do chladiva V ceně

Servis klimatizace

Kompletní opravy nefunkčních klimatizací, výměny či opravy jednotlivých komponent.

Velmi častou závadou na okruhu chlazení je netěsnost systému způsobená prasklým pertlováním na tlakových hadicích, nebo děravým kondenzátorem klimatizace.

Další častou závadou u kompresorů klimatizace bez elektromagnetické spojky je porucha řídícího ventilu, která má projevy nízké až téměř nulové účinnosti klimatizace.

U kompresorů s elektromagnetickou spojkou je většinou závada v elektromagnetické cívce, která tiskne přítlačný talíř na řemenici a tím udává kompresor do chodu. Projevy této dysfunkce jsou vždy stejné, klimatizace je zcela nefunkční.

690 Kč / hod.
Nejsme plátci DPH
Objednat se

Detekce úniku pomocí UV látky

Při plnění chladivem R134a se přidá do okruhu fluorescenční látka, díky které je možné detekovat i velmi drobný únik chladiva. Po aplikaci užíváte klimatizaci běžným způsobem po dobu jednoho týdnu a následně je provedena kontrola s UV lampou.

Opravy hadic klimatizace

Provádíme opravy hadic speciálním nářadím značky Mastercool. Při poškození hadice není nutné kupovat celou trubku s hadicí, která je často velmi drahá. S tímto speciálním nářadím je možné zalisovat nový kus hadice na stávající hliníkovou trubku.

Dezinfekce klimatizace O3

Klimatizační systém je nejčastější příčinou zápachu, je totiž ideálním místem pro růst bakterií.

Ozon je 100% účinná ekologická dezinfekce, která ničí veškeré viry i bakterie a nezůstává po ní žádná chemická stopa. Oproti jiným desinfekcím likviduje též veškeré patogenní mikroorganismy, které chlor a jiné dezinfekce neinaktivují.

Plynný ozon proniká do všech zákoutí, pórů i skulin – dezinfikuje vnitřní výparník, výdechy topení i celý interiér vozu. Oproti deodorantům a dalším vonítkům ozon příčinu zápachu skutečně odstraní místo toho, aby se ji snažil maskovat.

Při dezinfekci ozonem dochází pouze ke zvýšené koncentraci plynu, který do 30 minut sám z vozu vyprchá.

590 Kč / 30 min
990 Kč / 60 min
Nejsme plátci DPH
Objednat se

Kontaktujte nás